Pracuj dla nas

Rozwijamy się bardzo szybko i z każdym dniem potrzebujemy nowych pracowników. Jeśli jesteś kierowcą bądź spedytorem skontaktuj się z nami, a na pewno określimy się w jakim terminie możesz rozpocząć z nami współpracę. Jeśli oprócz angielskiego mówisz po francusku jesteś w naszej firmie szczególnie mile widziany. Wyślij CV bądź zadzwoń do nas. Zapewniamy szkolenia i pomoc w rozpoczęciu kariery.

Opis stanowiska:

  • - pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów,
  • - realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym,
  • - rozwój bazy klientów i przewoźników,
  • - prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Wymagania:

  • - dobra znajomość języka: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego,
  • - znajomość obsługi programów MS Office,
  • - dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • - zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
  • - atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • - możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Kontakt z nami

Kontakt

  • Rudna Mała 160, 36-060 Głogów Małopolski
  • +48 692 666 957
  • fax: +48 177851465
  • info@investgroup.com